Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/DISK2/WWW/alfadm.sk/www/multimedia//page_) is not within the allowed path(s): (/DISK2/WWW/unikov.sk:/DISK2/TMP) in /DISK2/WWW/unikov.sk/www/admin/generate_page/generate_attached_files.php on line 7 O nás • Unikov, s.r.o. - strojárska výroba, kovoobrábanie, kovovýroba, zváranie, montáže
  • O firme Unikov

UNIKOV s.r.o. je súkromná firma založená v roku 1995. Hlavným zameraním je výroba dielov, podskupín a celkov v oblasti strojárskej výroby. V súčasnej dobe firma zamestnáva 25 pracovníkov v profesiách zámočník, zvárač, sústružník, frézar a technik.

Vzhľadom na sídlo firmy v oblasti so strojárskou tradíciou a dobrým kontaktom s partnerskými firmami sú naše reálne kapacity podstatne väčšie.

Ťažisko výroby spočíva vo výrobe dielov, podskupín a celkov pre:
    - dopravnú a manipulačnú techniku
    - skladovú techniku
    - automobilovú techniku / pre cisternové a nákladné vozidlá, prívesy a návesy/
    - šachtovú a kanálovú techniku
    - zábradlia pre stavebníctvo i priemysel
    - stroje i kompletné linky

Firma sa zaoberá výrobou dielov podľa dodaných výkresov ale aj výrobou vlastných výrobkov.. Technické zabezpečenie výroby i vývoj vlastných výrobkov si organizujeme vlastnými kapacitami.

Hoci firma UNIKOV nemá certifikát podľa ISO alebo DIN jej výrobky sú kontrolované podľa vlastného firemného systému riadenia kvality. Uvedený systém zabezpečuje kvalitu výrobkov na úrovni požadovaných štandardov ako DIN tak aj ISO.

V oblasti cenovej a termínovej sa firma maximálne snaží priblížiť požiadavkám zákazníka. Dostatočné vlastné finančné zdroje umožňuje firme dodržiavať priaznivé ceny,udržiavať dostatočné skladové zásoby pre rýchle reagovanie na požiadavky zákazníka a dovoľujú aj vý- robu dielov na sklad a dodávky podľa potreby.

Neustále sa zvyšujúce množstvo obchodných partnerov dokazuje správnosť obchodnej politiky firmy.